latviski        english

Projekta mērķis

Uzlabot Vēja Enerģijas attīstības apstākļus Latvijā, nodrošinot mērķauditorijai apmācību, informatīvu un mārketinga atbalstu, pamatojoties uz starpvalstu sadarbību ar Vēja Enerģijas jomā visattīstītākajam Eiropas valstīm un veicinot Latvijas organizāciju tālāku integrāciju Eiropas Vēja Enerģijas profesionālajās struktūrās.

Mērķauditorija

Mazie un vidējie uzņēmumi (MVU), kas apsver iespēju iesaistīties vēja enerģijas biznesā; uzņēmēji, kas vēlas izveidot MVU vēja enerģijas attīstīšanai; vietējās pašvaldības kā plānotāji un lēmumu pieņēmēji vēja enerģijas attīstībai; vēja enerģijas speciālisti, zinātnieki, vēja enerģijas projektu potenciālie investori.

Galvenās aktivitātes

  1. Mērķauditorijas informēšana par Baltijas Jūras Reģiona Vēja Enerģijas Asociāciju.
  2. Latvijā pirmās Vēja Enerģijas Mājas lapas izveide internetā.
  3. Vēja Enerģijas Tālmācības Kursa Pilotprogrammas izstrādāšana, kas nodrošinās nākotnē vēja enerģijas projektu kvalitātes uzlabošanu.
  4. Vēja Enerģijas Konference, kas notiks Rīgā un kurā piedalīsies sadarbības partneri no INTERREG projekta. Tas veicinās vēja enerģijas attīstību Latvijā, nodrošinot pieeju vismūsdienīgākajam Eiropas tehnoloģijām šajā sfērā.
  5. Vēja Enerģijas Rokasgrāmatas izveidošana, kas kļūs par galveno darbības instrumentu vēja enerģijas projektu veidotājiem, plānotajiem un lēmumu pieņēmējiem, kā arī potenciālajiem investoriem vēja enerģijas projektos.

Projekta ilgums

2003. gada septembris - 2004. gada augusts

Jaunumi Projekti Vēja karte Tehnoloģija FAQ Kontakti

Copyright © 2004 windenergy.lv. All rights reserved.